KURUMSAL

KURUMSAL

DOĞA METAL kurulduğu 1997 yılından bu yana kar odaklı bir üretim firması olma yerine tasarım danışmanlığını belirlemiş ve TEKSTİL AKSESUARLARI alanında sektörün öncü firmaları arasında yerini almıştır.  Çalıştığı firmaların ürettikleri tekstil ürünlerine özel ürünler önermeyi ve tasarlamayı ilke edinmiştir.

DOĞA METAL 1750 m2 kapalı alan üzerine kurulu üretim tesislerinde profesyonel çalışma ve iş güvenliği ilkelerini başarı ile uygulamaktadır. DOĞA METAL  entegre bir iş modeli üzerinde ucundan sonuna yönetilebilir ve planlana bilir ileri teknoloji ile donatılmış bir sistem kurmuştur. Hiçbir zaman çocuk emeği kullanmayı ve çalışan sağlığını tehlikeye atacak uygulamaları üretimde tercih etmemiştir. Üretilen ürünleri alıcılar ile hızlı bir şekilde buluşturmak için İstanbul’un 2 tekstil merkezi olan Osmanbey ve Merter bölgelerinde satış mağazaları kurmuştur. Modanın kalbi durumundaki showroomlarda Doğa Metal Koleksiyonunu müşterilerin beğenisine sunmuştur. 20.000 adetin üzerinde olan ürün koleksiyonu toka, çakma düğme, dikme düğme, elcik, çıtçıt, perçin, kuşgözü, stoper, bağucu ve özel tasarım olmak üzere kategoriler halinde müşterilerden gelecek taleplere yanıt vermek üzere hazır beklemektedir.
            
DMAR-GE ürün geliştirme ve tasarım konusunda sektöre yönverecek çalışmalarıyla sektöre öncülük etmektedir. Yurt içi, yurt dışı fuar ve seminer  katılımıyla değişen moda ve trend ürünleri takip etmektedir.